Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie

Mahatma Gandhi

Ziemia potrzebuje naszej pomocy. Musimy, jako jej mieszkańcy zużywać mniej, zrezygnować z jednorazowego plastiku i nauczyć się doceniać naturalne surowce. Wg szacunków do tej pory wyprodukowano na świecie 9,1 miliardów ton tworzyw sztucznych, z czego recyklingowi poddano tylko 9%! Znakomita większość nie jest ponownie przetwarzana w efekcie czego kończy na składowiskach odpadów, w lasach, na nieużytkach i w oceanach.

Dokonując odpowiedzialnych wyborów na codzień możesz pozytywnie wpływać na środowisko, a przy okazji otaczać się praktycznymi i pięknymi przedmiotami.

Naturalne materiały

Wszystkie produkty w sklepie są wykonane z naturalnych surowców. Do ich produkcji wykorzystuje się drewno, naturalne włosia, bawełnę, bambus, metal i szkło.

Zero waste

Postaw na jakość, która będzie Ci towarzyszyć wiele lat! Wybierz przedmioty, które można łatwo recyklingować lub szybko rozłożą się w przydomowym kompoście.

Codzienny design

Minimalistyczne formy, proste kształty i naturalne kolory sprawiają, że przestrzeń naszego domu jest piękniejsza, a zwykła codzienność staje się przyjemnością.

SKLEP