Miotła z włókna kokosowego
do sprzątania śmieci, głównie na zewnątrz. Solidna, z naturalnych materiałów i ładna.
Przydatna w szczególności na przydomowym podwórku. Do zamiatania balkonów, tarasów, chodników, podjazdu itp. Dobrze radzi sobie w garażach i wszelkich pomieszczeniach gospodarczych. W przedpokoju – do zbierania piasku i naniesionego błota.
Do produkcji tego zamiatacza użyto włókna kokosowego. Takie włosie nie elektryzuje się, szczotki są solidnie i gęsto nabite i tym samym perfekcyjnie sprawdzają się w swojej roli – dokładne zmiatanie brudu bez unoszenia kurzu. Do sprzątania dużych, bardziej wymagających powierzchni, lepiej sprawdzają się miotły o twardszym włosiu, takim jak właśnie kokos lub basyna.
Do miotły pasuje większość niegwintowanych trzonków (fi22) dostępnych na rynku. Długość można dobrać indywidualnie. Gwintowane kije, dostępne u nas, również pasują – wymagają jedynie przybicia gwoździa w wyznaczonym miejscu.
Miotłę z włosia naturalnego możemy stosować wewnątrz pomieszczeń, w domu i mieszkaniu. Na balkonach i tarasach pomoże nam utrzymać czystość zmiatając ziemię czy liście. Uzbrojeni w miotłę na trzonku śmiało możemy ruszać również do piwnic i na strychy.
Można ją trzymać za drzwiami, w szafie lub razem z przymocowanym kijem zawieszoną na haczyku.
Zebrane śmieci najwygodniej zebrać jest zmiotką i szufelką. Różne ich propozycje znajdziesz w kategorii produktów pt. Zamiatanie. Inne produkty służące dbaniu o dom poznasz zaglądając do działu Kuchnia.
Miotła z włosia naturalnego:
- drewniana oprawa
- roślinne, gęste włókno kokosowe
- schludny wygląd
- długość 30 cm
- fi22
- z biodegradowalnych materiałów
- solidne wykonanie
- polski producent
Uwaga: zamiatacz sprzedawany bez kija. Otwór w miotle jest kompatybilny z trzonkiem dostępnym na naszej stronie i z większością drewnianych trzonków dostępnych w sklepach.
Wykorzystanie tylko naturalnych surowców do produkcji szczotki do czyszczenia, sprawia że możemy zmniejszyć ilość wytwarzanych przez nas odpadów. Jeśli uznasz, że szczotka się zużyła możesz wrzucić ją do przydomowego kompostownika lub zakopać w ogródku. Możesz także wrzucić ją do bioodpadów lub wyrzucić do śmieci zmieszanych.